میلاد نورمحمدی

طراحی سایت در بدره

طراحی سایت در بدره

طراحی سایت در بدره به چه معناست

طراحی سایت به روندی گفته میشود که در آن در بستر وب برای کسب وکارها و مشاغل مختلف امکانی فراهم شود که بتوانند دیده شوند . با طراحی سایت در بدره کسب و کار های فروشگاهی از طریق خرید مستقیم و در سایت های شرکتی از طریق تماس کسب و کارها به مشتری جدید وصل میشوند . طراحی سایت در بدره به جهت مشتری یابی انجام می شود . حال تفاوتی ندارد که مشتریان شما ساکن این شهر هستند یا گردشگر هستند یا از شهرها و استان های همجوار هستند . با سفارش طراحی سایت مشتریان می توانند در هر منطقه ای باشند از خدمات و محصولات شما بهره مند شوند .

علت اهمیت بالای طراحی سایت در بدره

حال که متوجه شدید سایت به چه جهت طراحی میشود به سراغ گام بعدی میرویم . شما در این مرحله باید با علت اهمیت طراحی سایت در بدره آشنا شوید . همانطور که مستحضرید دنیا بسوی الکترونیکی شدن با سرعت بسیار زیادی در حرکت است . در گذشته اغلب افراد خریدهای خود را به صورت حضوری از فروشگاه ها انجام میدادند . ولی امروزه با گسترش اینترنت جوانان و نوجوانان نسل های جدیدی هستند که مایلند نیازهای خود را به صورت اینترنتی تامین کنند . با طراحی سایت در بدره کسب وکارها میتوانند محصولات خود را به صورت غیر حضوری و از طریق سایت به همشهریان و هموطنان خود عرضه کنند . این محصولات میتواند البسه و پوشاک باشد . یا ابزارهای کار، ویا حتی غذای کسبه شهر که توسط سایت رستوران به مشتریان ارائه می شوند .

همشهریان عزیز جهت سفارش طراحی سایت میتوانید از طریق دکمه زیر مشاوره رایگان دریافت نمایید و پس از دریافت مشاوره و نیازسنجی نسبت به سفارش اقدام کنید .

تفاوت هزینه های سایت و کسب وکار فیزیکی

یکی از مسائل بسیار مهم در بازاریابی اینترنتی هزینه بسیار پایین سایت است . برای مثال در صورتی که شما بخواهید برای کسب وکار فیزیکی خودتان کارت خوان تهیه کنید . مبلغی که میپردازید برای یک کارت خوان با کیفیت، معادل مبلغی است که با آن میشود برای حدود 30 سایت درگاه بانکی دریافت کرد .

اگر تاکنون سفارش طراحی سایت در بدره را ثبت نکرده اید، این موارد را با خود مرور کنید . به این فکر کنید که اگر کارتخوان فروشگاه شما خراب شود چه اتفاقی میافتد ؟ شما باید فروشگاه خود را ببندید و مشتریان را به دستگاه عابر ببرید تا انتقال وجه انجام دهند . در همین زمان ممکن است مشتریان به فروشگاه شما مراجعه نمایند در حالی که شما در فروشگاهتان حضور ندارید . در این صورت اگر به شما نارضایتی خود را انتقال ندهند بازهم از این روند حس خوبی به آنها منتقل نمیشود . این نارضایتی از روند پرداخت میتواند باعث این شود که برای تامین نیازشان به سراغ رقبای شما بروند . در صورتی که با طراحی سایت در بدره و هزینه ای بسیار اندک میتوانید برای سایت خود درگاه بانکی تهیه کنید .

هزینه تولید محتوای سایت چگونه است

بعد از طراحی سایت در بدره؛ در صورتی که بخواهید سفارش تولید محتوا دهید . میتوانید با مبالغ بسیار کم به این کار بپردازید . برای مثال هزینه تولید یک محتوای باکیفیت میتواند با هزینه تهیه یک پرس غذای معمولی از رستوران برابری کند . همینطور اینکه تولید محتوا برای سایت در بازه های زمانی انجام میشود که مطابق نظر شماست . بعضی از سایت ها تولید محتوای روزانه دارند . بعضی دیگر نیز بصورت هفتگی و حتی دو هفته یکبار . پس این امر کاملاََ به شما بستگی دارد .

برای اطلاع از هزینه طراحی سایت شرکتی و فروشگاهی میتوانید از طریق لینک های زیر اقدام فرمایید .

طراحی اپلیکیشن در بدره

در گذشته باتوجه به اینکه بستر مناسب برای ورود موبایل و تبلت به سایت ها فراهم نبود . شرکت ها ملزم به طراحی اپلیکیشن برای ارتباط با مشتریان خود بودند از این رو شرکت هایی مانند دیجیکالا ، دیوار و… در آن برهه زمانی برای سایت خود اپلیکیشن طراحی کردند . اما امروزه تیم ما قادر است برای کسب و کارهای مختلف سایتی را طراحی کند که برای هر دستگاه به صورت مجزا طراحی شده باشد . برای مثال ما پس از طراحی سایت در بدره هر صفحه از سایت را برای مدل های مختلف طراحی میکنیم . نسخه ای از سایت مخصوص موبایل . نسخه ای مخصوص تبلت و نسخه ای مخصوص کامپیوتر و دستگاه های بزرگتر . بنابراین شما نیاز به هزینه مضاعف و طراحی اپلیکیشن نخواهید داشت . این امر باعث کاهش هزینه های شما پس از طراحی سایت در بدره خواهد شد .

طراحی سایت در بدره توسط مهندس نورمحمدی انجام می شود . مهندس نورمحمدی از مهندسین بومی شهر بدره است . ایشان از سال 1399 در عرصه آنلاین سازی کسب و کارها مشغول خدمت به همشهریان عزیز است . همشهریان عزیز در بدره که فعالیت و کسب کار اینترنتی دارید . میتوانید با معرفی محصولات در سایت خودتان به کسب و‌کارتان رونق بیشتری بدهید . برای راهنمایی و اطلاعات بیشتر می توانید از طریق لینک زیر با ما در ارتباط باشید .

5/5 - (13 امتیاز) رای شما در سامانه ثبت گردید.

توجه                                توجه

از یلدا تا عید نوروز با تخفیف 10 تا 20 درصدی در خدمت شما هستیم.

جهت دریافت مشاوره رایگان از طریق دکمه زیر اقدام فرمایید و فرم را با جزئیات تکمیل کنید .

مقالات تصادفی

Twitter
WhatsApp
Email
Facebook
LinkedIn
Pinterest
Skype

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا