میلاد نورمحمدی

قیمت طراحی سایت فروشگاهی به همراه خدمات استثنایی

قیمت طراحی سایت فروشگاهی

قیمت طراحی سایت فروشگاهی

در این مقاله عواملی که بر روی قیمت طراحی سایت فروشگاهی موثرند را مورد بررسی قرار خواهیم داد . سپس این عوامل را برای شما تجزیه و تحلیل می کنیم . تا بتوانید آگاهی بهتری از قیمت طراحی سایت فروشگاهی داشته باشید . آگاه بودن از هزینه های سایت فروشگاهی به مالک سایت جهت برنامه ریزی بسیار کمک خواهد کرد . برای اطلاع یافتن از هزینه های طراحی وب سایت فروشگاهی بهتر است این مقاله را مطالعه فرمایید . در انتهای مقاله نیز می توانید پلن های مختلف طراحی سایت فروشگاهی را مشاهده کنید .

عوامل موثر بر قیمت طراحی سایت فروشگاهی

قالب سایت : سایت شما هرچه قالب پیچیده تری داشته باشد باعث افزایش قیمت طراحی سایت شما خواهد شد .
افزونه های سایت : سومین عامل موثر بر قیمت طراحی سایت فروشگاهی افزونه های مورد نیاز سایت است . هرچه شما سایت مد نظر شما امکانات بیشتری داشته باشد ؛ بالطبع هزینه بیشتری نیز میبایست صرف خرید ابزارهای آن که افزونه ها هستند شود .
سئو و تولید محتوا سایت : عامل سوم موثر بر قیمت طراحی سایت فروشگاهی مربوط به سئو و تولید محتوای مستمر است . کسب و کارهای غیر محلی برای دریافت مشتری از طریق سایت میبایست به تولید و سئو محتوا بپردازند و از این طریق مشتریان میتوانند در میان نتایج برتر جست و جو با سایت آنها مواجه شوند . تولید محتوا و سئو امریبلند مدت است و در کوتاه مدتی اثری نخواهد داشت .
هاست سایت : اطلاعات سایت شما میبایست بر بستری قرار گیرند که مشتریان بتوانند آنها را مشاهده کنند . به این فضا هاست گفته می شود . هاست ها دارای کیفیت های مختلفی میباشند . هاست ها هزینه های متفاوتی هم دارند که بر قیمت طراحی سایت فروشگاهی اثر میگذارد .
دامنه سایت : دامنه همان نشانی سایت است که در سایت های ایرانی اکثرن با پسوند ir استفاده می شود . پسوند دامنه های دیگری نیز غیر از ir نیز وجود دارد که قیمت آنها متفاوت است .

قیمت طراحی سایت فروشگاهی وردپرسی 

در دنیای طراحی سایت CMS های مختلفی وجود دارد . CMS مخفف CONTENT MANAGMENT SYSTEM میباشد که به معنای سیستم مدیریت محتوا است .

محبوب ترین سیستم مدیریت محتوا وردپرس نام دارد . این CMS بر زبان PHP پایه ریزی شده است . هزینه طراحی سایت با وردپرس به دلیل استفاده کمتر از کد زنی نسبت به سایر CMS ها پایین تر است . زیرا در سایر CMS ها میبایست هزاران خط کد مخصوص سایت مورد نظر نوشته شود که امری زمانبر است . اما در مورد وردپرس نیازی به این حجم از کدنویسی نیست و کدهای بسیار کمتر به کار برده میشود . در وردپرس عمده هزینه های طراحی بابت خرید دامنه ، هاست ، افزونه و قالب است . سایت های وردپرسی به شدت محبوب هستند و متقاضیان بسیار زیادی دارند . همینطور متخصصین زیادی نیز برای وردپرس در دسترس مدیران سایت ها وجود دارد .

مطالعه بیشتر : طراحی سایت در تهران و معرفی دسته بندی های مشاغل

قیمت طراحی سایت فروشگاهی

قبل از پرداختن به قیمت طراحی سایت فروشگاهی بهتر است با مزایای آن آشنا شوید . به چند دلیل داشتن سایت بهترین روش برای فروش محصولات است .

دلیل اول

دلیل اول اعتبار سایت است . در صورتی که شما کسب وکار فیزیکی هم نداشته باشید، داشتن سایت از نظر اعتبار هم طراز با کاسب بودن است .

دومین دلیل

دومین دلیل این است که بهترین پلتفرم برای فروش است . زیرا شبکه های اجتماعی همانطور که از نامشان مشخص است؛ کارکردشان برای برقراری ارتباط با دوستان و نزدیکان است . شبکه های اجتماعی بستر مناسب برای فروش محصول را ندارد . بنابراین مشتری نمیتواند در همان شبکه اجتماعی خدمات پرداخت یا انتقال وجه انجام دهد . حال با فیلتر شدن شبکه های اجتماعی بسیاری از کسب و کارها که تمام مخاطبانشان را در همین بستر داشتند بشدت دچار آسیب شده اند و مشتریان خود را از دست داده اند . زیرا استفاده عموم مردم از شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام کاهش یافته است .

همین کسب و کارهای اینستاگرامی در صورت داشتن سایت میتوانستند به راحتی همچنان فروش خود را داشته باشند . اما عدم تمایل به ارتقاء کسب و کار که در ایرانیان بسیار زیاد است، کسب و کارها را بشدت دچار ضرر کرده است . در حالی که میتوانند با کمترین قیمت طراحی سایت فروشگاهی خود را آغاز کنند .

سومین دلیل

دلیل سوم این است که در سایت مشتریان میتوانند در هر ساعتی از شبانه روز خرید خود را انجام دهند ولی در شبکه های اجتماعی مشتریان باید منتظر پاسخگویی ادمین ها باشند که ممکن است ساعات زیادی این انتظار به طول انجامد .

چهارمین دلیل

دلیل چهارم قیمت طراحی سایت فروشگاهی است که بسیار به صرفه و مناسب است . میخواهیم هزینه های سایت را با هزینه های کسب وکار فیزیکی مقایسه کنیم . متوجه میشویم که راه اندازی یک کسب و کار فیزیکی نسب به قیمت طراحی سایت فروشگاهی؛ هزینه های بیش از 10 برابری برای صاحب کسب وکار خواهد داشت .این در حالیست که مشتریانی که قادر به خرید فیزیکی هستند بیشتر نخواهد شد .

عوامل موثر بر قیمت طراحی سایت فروشگاهی

 • هاست سایت که بر کیفیت فنی سایت موثر است
 • دامنه سایت
 • زبان برنامه نویسی سایت تعیین کننده زمان حدودی پروژه است و بر قیمت طراحی سایت فروشگاهی موثر است
 • امکانات و خدمات سایت
 • طراحی گرافیکی سایت
 • تعداد صفحات سایت
 • طراحی اختصاصی سایت برای دستگاه های مختلف موبایل تبلت و کامپیوتر

قیمت طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس

از طریق وردپرس می توان سایت مدنظر را طراحی کرد و به آن امکانات مورد نیاز صاحبان سایت را اضافه کرد . هزینه طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس به نسبت کمتر از طراحی با سایر CMS هاست . حتی از طریق وردپرس امکان طراحی سایت بصورت کامل مشابه با دیجی کالا نیز وجود دارد . میتوان همه امکانات دیجی کالا را برای سایت خود شبیه سازی کرد . در حالی که قیمت طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس نسبت به سایر زبان های برنامه نویسی تفاوت فاحشی دارد.

shopping-website

هزینه های سایت

دامنه سایت 

اولین گام برای اینکه سایت راه اندازی شود این است که دامنه خود را ثبت کنید . دامنه همان آدرس سایت شماست . بعد از اینکه دامنه را ثبت کنید مالکیت آن متعلق به شما خواهد بود . پس از آن افراد مختلف میتوانند دامنه شما را در مرورگر خود وارد کنند و به سایت شما وارد شوند . ثبت کردن دامنه اولین و کم هزینه ترین مرحله برای راه اندازی سایت است که نیازمند تمدید نیز میباشد . برای دامنه ir در سال 1401 هزینه ثبت نیم دلار است . اما ثبت دامنه های بین المللی مانند com در حدود 10 دلار هزینه سالیانه در پی دارد . اکنون با میزان اثر هزینه دامنه در قیمت طراحی سایت فروشگاهی نیز مطلع شدید .

هزینه هاستینگ 

سایت شما برای قرار دادن اطلاعات بر روی آن نیازمند محلی برای ذخیره داده هاست . فضایی که طراحی ، اطلاعات کسب و کار و تصاویر و متون سایت شما در آن ذخیره شود . این فضا به مانند حافظه در گوشی و هارد در کامپیوتر است . به این فضا هاست می گویند . هزینه هاست شما بر اساس میزان فضای مورد نیاز و پهنای باند سایت متغیر خواهد بود . این هزینه در سال 1401 برای کسب و کارهایی که فایل دانلودی نداشته باشند، سالانه کمتر از نیم میلیون تومان خواهد بود . هاست با بیشتر شدن مشتریان قابل ارتقا است تا بتواند میزبان مشتریان بیشتری در سایت شما باشد . برای اطلاع بیشتر از تعرفه هاستینگ که بر قیمت طراحی سایت فروشگاهی موثر است میتوانید از فرمی که در انتهای مقاله قرار دارد اقدام فرمایید .

هزینه قالب سایت

قالب سایت از روشهای مختلفی تهیه می شود :

 1. دریافت قالب رایگان از مخزن وردپرس
 2. تهیه قالب از فروشگاه های معتبر
 3. سفارش طراحی قالب مخصوص کسب و کار شما

میتوانید برای سایت خودتان از قالب های رایگان در مخزن وردپرس استفاده کنید . توجه کنید که پاسخگوی نیاز شما باشد و همین قالب کافی خواهد بود . در صورتی که قالب مورد نظر شما در میان قالب های رایگان وجود نداشت یا توانایی کار با قالب های نصخه اصلی را ندارید . میتوانید از نسخه های فارسی شده قالب ها استفاده کنید که در فروشگاه های برنامه نویسی موجود است . اگر قالب مورد نظرتان را نیافتید میتوانید به طراح سفارش دهید تا قالبی اختصاصی برای شما طراحی شود . در صورتی که سفارش طراحی قالب داشته باشید طبیعتاََ هزینه بیشتری در مقایسه با دیگر روش ها برای شما خواهد داشت . بنابراین قالبهای وردپرسی بر قیمت طراحی سایت فروشگاهی اثر گذارند .

هزینه آموزش سیستم مدیریتی سایت

مالک سایت یا ادمین سایت که توسط مالک باید معرفی شود لازم است برای دریافت آموزش کار با سایت به طراح سایت مراجعه کنند . در این جلسه محتوا گذاری و مدیریت سایت را فرا خواهند گرفت . هزینه این آموزش به زمان صرف شده جهت آموزش بستگی دارد . آموزش مدیریت سایت نیز بر قیمت طراحی سایت فروشگاهی موثر است که تیم ما این آموزش ها را به صورت رایگان به مشتریان خود ارائه میکند.

تعرفه درج مطالب سایت

مدیر سایت یا ادمین برای کار با سایت آموزشهای لازم را دریافت میکنند . تیم ما برای کاهش قیمت طراحی سایت فروشگاهی محتواهایی را به صورت هدیه (رایگان) برای مشتریان بر روی سایت بارگذاری میکند . در صورتی که مایل باشند میتوانند محتوا گذاری سایت را بر عهده ما قرار دهند . به این صورت که محتوای مورد نظرشان را برای ما ارسال کنند . سپس محتوای ارسال شده را پس از بازبینی در سایت بارگذاری خواهیم کرد . هزینه محتوا گذاری قیمت بسیار مناسبی دارد که میتواند به صاحبان کسب وکار در این روند کمک کند . هزینه درج مطالب نیز اگرچه اندک است اما رسالت ما آگاهی دادن به کاربران است و در این رستا عوامل موثر بر قیمت طراحی سایت فروشگاهی را به آنها اطلاع رسانی میکنیم .

مطالعه بیشتر : طراحی سایت در مشهد

هزینه پشتیبانی سایت

پشتیبانی سایت از عوامل موثر بر قیمت طراحی سایت فروشگاهی است که پس از تحویل سایت آغاز میشود . بعضی از طراحان سایت پس از اتمام طراحی، پشتیبانی رایگان ارائه میکنند . پشتیبانی سایت در سایت هایی که توسط مجموعه ما انجام میشود دارای 3 الی 6 ماه پشتیبانی رایگان است و اثری بر قیمت طراحی سایت فروشگاهی ندارد . به صورتی که اگر مشکلی در سایت رخ دهد به بررسی و حل آن اقدام خواهیم کرد . پس از طی شدن مدت پشتیبانی رایگان و بنابر درخواست مشتری هزینه پشتیبانی سایت به صورت ماهانه محاسبه میشود . ما این هزینه را به صورت شناور اعمال میکنیم تا صاحبان کسب و کار بابت دریافت خدمات هزینه کمتری بپردازند .

طراحی واکنشگرا

امروزه اکثر افراد با استفاده از موبایلشان اقدام به وبگردی میکنند . به همین جهت لازم است سایت نسخه موبایل و تبلت نیز داشته باشد . سایت هایی که توسط تیم فنی ما طراحی میشوند بصورت رایگان این طراحی برایشان لحاظ میشود . یعنی این نوع طراحی بر قیمت طراحی سایت فروشگاهی اثری ندارد و سایت ها برای همه مشتریان به این صورت طراحی میشود .  مشتریان پس از سفارش سایتی با سه نسخه طراحی شده دریافت خواهند کرد . نسخه ای مخصوص موبایل . نسخه ای مخصوص تبلت . و سومین نسخه مخصوص دسکتاپ . پس برای دریافت سایتی با این مشخصات قیمت طراحی سایت فروشگاهی افزایش نخواهد یافت .

در این بخش به معرفی پلن های سایت فروشگاهی خواهیم پرداخت .

پلن ارزان

مناسب شروع اقتصادی
7/5 میلیون تومان
 • مشاوره کسب وکار
 • پشتیبانی رایگان : 6 ماه
 • شرایط پرداخت : 1 قسط
 • سایت از پیش ساخته شده در نمونه های مختلف
 • بارگزاری 5 محصول رایگان

پلن متوسط

مناسب شروعی متمایز
13 میلیون تومان
 • مشاوره کسب وکار
 • پشتیبانی رایگان : 6 ماه
 • شرایط پرداخت : 2 قسط
 • تحویل کامل بعد از تسویه
 • طراحی اختصاصی
 • ساخت سرچ کنسول
 • ایجاد نقشه سایت
 • پیکر بندی سایت برای سئو
 • بارگزاری 10 محصول رایگان

پلن حرفه ای

مناسب شروعی قدرتمند
19 میلیون تومان
 • مشاوره کسب وکار
 • پشتیبانی رایگان : 6 ماه
 • شرایط پرداخت : 3 قسط
 • تحویل کامل بعد از تسویه
 • طراحی اختصاصی
 • ساخت سرچ کنسول
 • ایجاد نقشه سایت
 • پیکر بندی سایت برای سئو
 • ارتقا سرعت و امنیت سایت
 • بارگزاری 15 محصول رایگان
5/5 - (25 امتیاز) رای شما در سامانه ثبت گردید.

توجه                                توجه

از یلدا تا عید نوروز با تخفیف 10 تا 20 درصدی در خدمت شما هستیم.

جهت دریافت مشاوره رایگان از طریق دکمه زیر اقدام فرمایید و فرم را با جزئیات تکمیل کنید .

مقالات تصادفی

Twitter
WhatsApp
Email
Facebook
LinkedIn
Pinterest
Skype

2 دیدگاه دربارهٔ «قیمت طراحی سایت فروشگاهی به همراه خدمات استثنایی»

 1. قیمت مناسب کنار پشیبانی حرفه ای معنا پیدا میکنه که در جفتش کمک زیادی کردین بهم. ممنونم جناب نورمحمدی
  موفق باشید ان شاءالله .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا