میلاد نورمحمدی

دانستنی های طراحی سایت سالن زیبایی

سالن زیبایی

طراحی سایت سالن زیبایی

برای بقا کسب و کارها امروزه بسیار مهم است که از قابلیت های بسیار زیاد دنیای اینترنت استفاده شود . دنیای اینترنت شامل همه شبکه های اجتماعی و سایت ها است . درخصوص طراحی سایت سالن زیبایی لازم است بدانید که اینکار باعث تقویت برند شما میشود . تقویت برند باعث می شود که کسب و کار شما بتواند در ذهن مردم باقی بماند . میلاد نورمحمدی سالهاست در زمینه ارائه خدمات دیجیتال مارکتینگ به کسب و کارها فعالیت دارد . انجام طراحی سایت سالن زیبایی نیز جزو خدمات ما برای کسب و کارهای این صنف است .

امکانات سایت های زیبایی

در این بخش از مقاله قصد داریم امکانات مختلفی که برای طراحی سایت سالن زیبایی، قابل اجراست برای شما معرفی کنیم . شما میتوانید هر امکاناتی که مدنظرتان است برای سایتتان درخواست نمایید . امکانات زیر جهت آشنایی شما در این مقاله گنجانده شده است و الزامی برای اعمال همه امکانات وجود ندارد . این انتخاب شماست که برای سایتتان چه امکاناتی را در نظر بگیرید .

سیستم نوبت دهی

یکی از امکاناتی که می توانید در طراحی سایت سالن زیبایی درخواست کنید اخذ نوبت توسط مراجعان است . مراجعان شما میتوانند برای روز و ساعت خاصی به صورت اینترنتی نوبت خود را دریافت کنند . شما می توانید برنامه خود را مدیریت کنید و زمان های آزاد خود را تعیین نمایید . به این صورت مراجعان می توانند از بین زمان های تعیین شده توسط شما، زمان دلخواه خود را انتخاب کنند .

معرفی تیم کاری

پس از طراحی سایت سالن زیبایی، شما میتوانید تیم کاری خود را به کاربران معرفی کنید . حتی در صورتی که اکنون تیم کاری ندارید، می توانید در آینده تشکیل تیم کاری را جزو برنامه های خود قرار دهید . شما می توانید افراد حرفه ای را، در زمینه های مختلف برای کسب و کار خود استخدام نمایید . برای مثال می توانید پرسنل حرفه ای داشته باشید که تنها خدمات ناخن به مراجعان شما ارائه کند . همین طور می توانید پرسنل مخصوص خدمات میکاپ داشته باشید .

پرداخت آنلاین 

شما میتوانید پس از سفارش طراحی سایت سالن زیبایی درگاه پرداخت نیز دریافت کنید . میتوانید از مراجعان بخواهید که پرداخت ها را از طریق سایت شما انجام دهند . برای این کار نیز امکانات مختلفی وجود دارد . شما می توانید خدمات خود را در قالب پکیج به مراجعان ارائه کنید . پس مراجعان قیمت پکیج مورد نظرشان را پرداخت می کنند . در صورتی که قصد قراردادن پکیج در سایتتان ندارید یک راه دیگر نیز وجود دارد . می توانید درگاه شناور درخواست دهید که مراجعان مبالغ مختلف و تعیین شده توسط شما را پرداخت کنند .

مطالعه بیشتر : طراحی سایت رستوران چه مزایایی دارد ؟

معرفی خدمات

درصورتی که برای سالن زیبایی‌تان سایت داشته باشید می‌توانید درآن خدمات خود را بصورت دسته‌بندی شده به کاربران اینترنت معرفی کنید.برای مثال :
● خدمات مربوط به چشم و ابرو
– کاشت مژه
– لیفت مژه
– لمینیت مژه
– لیفت ابرو
– اصلاح ابرو
– میکروبلیدینگ
و …
● خدمات مربوط به ناخن
– کاشت ناخن
– ترمیم ناخن
– مانیکور
– پدیکور
– ژلیش
و …
● خدمات مربوط به مو
– کوتاهی
– براشینگ
– بافت
– کراتین
– اوزون تراپی
– پروتئین تراپی
و …
● خدمات مربوط به رنگ
– رنگ کامل
– مش
– هایلایت
– آمبره
و …
● خدمات مربوط به پوست
– پاکسازی
– آبرسانی
– فیشیال
– میکرودرم
– ماساژ صورت
و …

با آگاه شدن کاربران نسبت به خدمات شما روند اعتماد سازی آغاز می شود . زمانی که کابران به شما اعتماد کنند به مراجعان شما تبدیل می شوند .

قرار دادن نمونه کارها

با طراحی سایت سالن زیبایی شما میتوانید نمونه کارهای خود را در سایتتان قرار دهید . کاربران اینترنت با مراجعه به سایت شما میتوانند نمونه کارهای شما را مشاهده کنند و به میزان مهارت شما پی ببرند . با دیدن تصاویر قبل و بعد کاربران هنر شما را درک میکنند . به این صورت میتوانید کاربران اینترنت را به مراجعان خود تبدیل کنید .

طراحی سایت سالن زیبایی

مشاهده نظرات مراجعان

با طراحی سایت سالن زیبایی میتوانید نظرات مراجعان خود را در سایت قرار دهید . این امکان وجود دارد که با کادر بندی درست و استفاده از تصویر مراجعان، به بخش نظرات مراجعان ظاهری بسیار زیبا بخشید . مراجعان نیز رغبت بیشتری خواهند داشت تا نظراتشان را در سایت شما ثبت کنند .

قرار دادن پکیج زیبایی

در صورت طراحی سایت سالن زیبایی، برای جذب مشتری بیشتر میتوانید خدمات خود را به صورت پکیجی به مراجعان ارائه کنید . معمولاََ در ارائه پکیج ها به دلیل فروش خدمات مختلف، تخفیف نیز اعمال میشود . شما میتواند پکیج هایی را در سایتتان قرار دهید مثل: پکیج لیفت مژه و ابرو
پکیج پدیکور و کفسابی
یکیج مانیکور و جوانسازی دست
پکیج هیدرودرمی پوست و مو
پکیج میکروبلیدینگ و شیدینگ لب
و …

چت زنده با مراجعان

در صورت تمایل میتوانید در هنگام نیاز سنجی برای طراحی سایت سالن زیبایی درخواست افزودن امکان چت را نیز ثبت کنید . در این صورت کاربران می توانند در سایت با ادمین سالن زیبایی صحبت کنند . از این طریق می توانند سوالات خود را با شما مطرح کنند . اینگونه بدون تماس تلفنی پاسخ پرسش هایشان را دریافت میکنند . این روش برای کاربران بسیار مهم است و می تواند آنها را به سایت شما هدایت کند . زیرا کاربران متوجه میشوند که شما برای مخاطیبن خود اهمیت قائل هستید و در اولین زمان به پرسش هایشان پاسخ میدهید .

 

مطالعه بیشتر : طراحی سایت در پاکدشت 

فروش محصولات زیبایی

با طراحی سایت سالن زیبایی شما میتوانید محصولاتی که مورد تاییدتان هستند را به کابران عرضه کنید . مراجعانی که به شما اعتماد دارند اکنون محصولات آرایشی بهداشتی را از شما تهیه میکنند . به این صورت امکان گسترده کردن کسب وکار خود را نیز خواهید داشت .

ارائه کد تخفیف

کسب وکارهایی که دارای سایت اینترنتی هستند، با ارائه تخفیف بیشترین اثر را بر روی کاربران میگذارند . زیرا کاربران خود قیمت محصولات یا خدمات را در سایت مشاهده میکنند . بنابراین قیمت ها به صورت بسیار موثر در ذهنشان خواهد ماند . هنگامی که شما کدتخفیف ارائه می کنید اثری بسیار بیشتر از تخفیف زبانی فروشنده ها خواهد داشت . همینطور اغلب مراجعان تخفیف فروشنده های حضوری را غیر واقعی میدانند . پس با ارائه کد تخفیف میتوانید کاربران را جذب کسب وکارتان کنید . با طراحی سایت سالن زیبایی می توانید از این کدها در سایت خود استفاده کنید .

ارائه دوره های آموزش زیبایی

روش های زیادی وجود دارد که از طریق آن سالن های زیبایی میتوانند درآمد کسب کنند . یکی دیگر از این روش ها ارائه دوره های آموزشی زیبایی است . شما میتوانید در سایت خود دوره هایی را عرضه کنید و هنرجویان را جذب خود کنید . میتوانید موسسه مجازی آموزشی زیبایی داشته باشید و برای جامعه متخصصین زیبایی تربیت کنید . این روش یکی از ایده های جانبی طراحی سایت سالن زیبایی است .

5/5 - (22 امتیاز) رای شما در سامانه ثبت گردید.

توجه                                توجه

از یلدا تا عید نوروز با تخفیف 10 تا 20 درصدی در خدمت شما هستیم.

جهت دریافت مشاوره رایگان از طریق دکمه زیر اقدام فرمایید و فرم را با جزئیات تکمیل کنید .

مقالات تصادفی

Twitter
WhatsApp
Email
Facebook
LinkedIn
Pinterest
Skype

2 دیدگاه دربارهٔ «دانستنی های طراحی سایت سالن زیبایی»

 1. نوشین رمضانی

  جالب بود
  ولی
  اینقد توضیح نیازی نبود
  رسماً شما طریقه ران یه سالن زیبایی به روز رو آموزش دادین اینجا

  1. میلاد نورمحمدی (ادمین)

   سپاس گزارم .
   وظیفه ما این هست که این مسیر رو برای کسب و کارها تبیین کنیم تا بتونن با دید روشنی قدم توی مسیر بذارن .
   آگاهی رمز پیروزیه .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا